WARTA ŻYCIE -nowa marka w naszej ofercie

W ofercie naszego biura pojawiła się kolejna ubezpieczeniowa marka - Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A.

 

W tej chwili posiadamy w ofercie produkty 4 firm oferujących ubezpieczeń na życie:

 

- Generali Życie T.U S.A.

- Polisa-Życie TU S.A. Vienna Insurance Group

- TU Allianz Życie Polska

- Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A.

 

Sztandarowe produkty życiowej Warty:

 

WARTA Dla Ciebie i Rodziny

To oferta dla osób, które szukają zabezpieczenia siebie oraz rodziny na wypadek różnych, nieprzewidzianych okoliczności życiowych. Unikalna konstrukcja ubezpieczenia zapewnia klientom indywidualnym szeroki zakres ochrony zarezerwowany dotąd dla osób objętych grupowymi ubezpieczeniami organizowanymi przez firmy (np. wypłata w momencie narodzin dziecka czy śmierci rodziców/teściów).

 

WARTA Posag

 To program oszczędnościowo-ochronny, skierowany do rodziców, dziadków i innych osób, które chcą zapewnić dziecku finansowe bezpieczeństwo w przyszłości.]

 

Warta Sposób na Raka

Warta zapewnia kompleksową ochronę w przypadku zachorowania na nowotwór.

 

Wyróżnienie Gothaer

Prezes firmy Gothaer wyróżniła nasze biuro zaproszeniem do II edycji Programu Rozwoju Biznesu. Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w serii szkoleń i warsztatów organizowanych przez naszego partnera. Z firmą Gothaer współpracujemy od pierwszego dnia istnienia ubezpieczyciela w Polsce. Firma  specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. W naszym biurze najlepiej oceniany jest Assistance komunikacyjny, ekonomiczne warianty ubezpieczenia mieszkań i GoBiznes – produkt skierowany do małych firm.

Wyróżnienie  2017 Prezes Gothaer

Wyróżnienie 2017 Prezes Gothaer

POLISA ŻYCIE – nowa propozycja ubezpieczeń życiowych dla Seniorów

Polisa Życie zaprezentowała nowy produkt ubezpieczeń życiowych skierowany do  osób starszych – SENIOR.

SENIOR to pierwszy produkt na rynku oferujący ubezpieczenie pobytu w szpitalu oraz trwały uszczerbek na zdrowiu do 75 roku życia. Szeroki zakres ochrony ubezpieczenia. Atrakcyjne sumy ubezpieczenia. Ochrona ubezpieczenia do 75 r.ż. Wiek wstępu od 18 do 72 r.ż.

Dzięki swojej unikatowej konstrukcji program ubezpieczeniowy może być skierowany do:

• Prywatnych przedsiębiorców i ich współmałżonków
• Osób wykonujących wolne zawody (lekarze, adwokaci, artyści)
• Rolników indywidualnych
• Emerytów

Trzy warianty do wyboru: składka 36 zł, 53 zł lub 70 zł miesięcznie.

 

ERGOA HESTIA – nowa marka w naszej ofercie.

W ofercie naszego biura pojawiła się kolejna ubezpieczeniowa marka – Ergo Hestia.  To duża firma z ponad 25 tradycją – ubezpieczyciel od wielu lat szczyci się wysokimi parametrami jakościowymi i dbałością o kompleksową ochronę klienta.

Gohaer

Dziękujemy firmie Gothaer za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w bardzo  ciekawym, inspirującym i motywującym szkoleniu „Kreatywny Biznes”.

SZKOLENIE GOTHAER

SZKOLENIE GOTHAER

Promocja ubezpieczeń turystycznych i wypadkowych – Compensa

Compensa przygotowała w sezonie urlopowych wyjazdów promocję cenową ubezpieczeń turystycznych , która trwa od 16 czerwca do 31 sierpnia .

 

Ubezpieczenie NNW dla wypoczywających w kraju – 20% zniżki na ubezpieczenie roczne

 

Ubezpieczenie Voyage dla wypoczywających za granicą - do 20% zniżki na ubezpieczenie krótkoterminowe do 30 dni, na Europę na wybrany zestaw ryzyk: Koszty Leczenia + Assistance + NNW + OC

COMPENSA – PROMOCJA „DZIEŃ MAMY”

Promocja z okazji Dnia Mamy,
 
Compensa przygotowała specjalną promocję. Od środy do niedzieli ubezpieczenie  NNW – (Następstwa nieszczęśliwych wypadków) będzie tańsze o  30% . Promocja obowiązuje przy wykupieniu rocznego ubezpieczenia indywidualnego. Czas trwania promocji: 25-29.05.2016.

Produkt Compesny  posiada jeden z szerszych zakresów ochrony za bardzo umiarkowaną cenę.

TU Allianz Życie Polska S.A. oraz Generali Życie T.U. S.A – nowi partnerzy.

W 2016 roku odpisaliśmy nowe umowy agencyjne z dwoma ubezpieczycielami życiowymi - TU Allianz Życie Polska S.A. oraz Generali Życie T.U. S.A.  Łącznie z ofertą POLISA-ŻYCIE” TU S.A. Vienna Insurance Group jesteśmy przedstawić ofertę ubezpieczeń życiowych trzech ubezpieczycieli. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi ofertami otwartych grup ubezpieczeniowych oraz ubezpieczeń indywidualnych. 

Wyróżnienie w Gothaer

Pani Prezes Zarządu Gothaer Anna Włodarczyk-Moczkowska wyróżniła nasze biuro tytułem „Dobry Agent Gothaer”. Gothaer to nasz ważny partner biznesowy od pierwszego dnia funkcjonowania firmy w Polsce. To firma, która szczególnie w produktach komunikacyjnych wyróżnia się różnorodnością oferowanych produktów, umiarkowaną ceną, czytelnością ogólnych warunków ubezpieczenia.

COMPENSA – PROMOCJA Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

Compensa przygotowała promocję z okazji dnia Babci i Dziadka. Dziś i jutro wszystkie osoby powyżej 50. roku życia mogą liczyć na nawet 30% zniżki na ubezpieczenia mieszkaniowe w Compensie.  Ubezpieczenie domów i mieszkań Rodzina oraz Compensa Mój Dom to bardzo szeroki zakres ubezpieczenia za umiarkowaną cenę.